PASLAUGOS

01

Istorijų "Medžioklė" komandoms

02

Verslo istorijų bankas

03

Įmonės podcastų strategija

04

Verslo Storytellingo dirbtuvės

Our partners are carefully selected based on their experience and expertise in the European market. Our partners are an integral part of our team, and we work closely with them to ensure that our clients receive the highest level of service and support.

Our team of experts are committed to helping our clients to achieve their goals and contribute to a sustainable future by creating strong partnerships between our clients and other organizations, governments and private sectors.

NORI services

Kai turi gerą istoriją, esi dėmesio centre. Jei nenorite prarasti klientų pasitikėjimo, stebėkite savo istorijas ir kokia informaciją slepiasi už jų. Ar žinote, kokias istorijas pasakoja apie jus klientai, darbuotojai? Mes padėsime rasti Jūsų verslo istorijas ir pasakojimus, kurie gali slėpti įvairias emocijas, nuotykius ar net neįtikėtinas patirtis.

Storytellingas - tai būdas panaudoti istorijų galią, siekiant padėti įmonėms pasiekti savo tikslus. Mes padedame įmonėms: Užmegzti ryšį su klientais gilesniau, sukurti pasitikėjimą ir patikimumą; Skatinti pardavimus; Padidinti prekės ženklo žinomumą; Padidinti klientų lojalumą; Padidinkite darbuotojų įsitraukimą

Jau greitai...

Norime pasiūlyti jums unikalų komandinį žaidimą "Istorijų Medžioklė", kuris skatins jūsų darbuotojų kūrybiškumą, bendradarbiavimą ir problemų sprendimo įgūdžius. Tai ne tik pramoginė patirtis, bet ir galimybė ugdyti svarbias kompetencijas.

05

Atskaitingumo programa

8 etapų sistema, kuri padės ne tik suplanuoti bet ir judėti link užsibrėžto tikslo. Taigi, jei sustojai ir negali išjudėti, jei žinai, ko nori, bet vis randi priežąstis ir negali pradėti įgyvendinti - tau reikia tik palaikymo, kuris padėtų tau būti atskaitingu..

Contact Us

Get in touch with us today to grow your business in the long-term